Co dalšího v Melogee chystáme?

11. 2. 2019 byl pro nás velkým dnem, otevřeli jsme totiž hudební prostor Melogee. A i když nás dostat se sem stálo hodně času a úsilí , teď se před námi objevil mnohem větší úkol, a to udělat z Melogee opravdu místo, kde se lidé budou cítit dobře a kam si rádi přijdou zahrát. Co tedy teď plánujeme?

Hudební prostor Melogee sice už funguje, ale zatím pouze jen s nejdůležitějšími věcmi, které jsou pro provoz potřeba. V následujících týdnech bychom ale chtěli pořídit vybavení, se kterým bude hudba ještě větší hračka. Například technické vybavení jako tablety, ze kterých se hráči budou moct dívat na tutoriály nebo výukové aplikace, nebo různé kabely, které jim pomohou zařízení propojovat a hru si víc užít. Určitě dojde i na zútulnění prostoru. Přidáme další nábytek, aby se každý cítil jako doma. Máme také spoustu nápadů na hudební dekorace.

Nesmíme ale zapomenout na hudební akce a workshopy, kterým se věnujeme už od minulého roku. Určitě zopakujeme ty úspěšné (např. Jak začít hrát na kytaru), ale vyzkoušíme i něco nového nejen pro začátečníky. Sledujte proto náš web nebo FB, kde se o akcích dozvíte.

Vizi máme velkou a každým dnem se k ní postupně blížíme, držte nám palce!

 
DSC_0158.jpg