Akce: (NE)stydím se hrát

Nejsi sice žádný profík, ale i tak tě láká vyzkoušet si hraní před lidmi? Chceš se naučit překonat strach z hraní na veřejnosti? Přijď si zahrát 3. 4. 2019 do Melogee na jakýkoliv nástroj a ukaž společně s námi, že i začátečník může zahrát hezkou písničku. Je jedno, jak dlouho nebo co přesně hraješ, hlavní je, že tě to baví a chceš svoje nadšení sdílet s ostatními.

Bude tě tu čekat milá společnost, ve které se nemusíš bát udělat chybu. A vezmi s sebou kamarády jako podporu. Nebo třeba svojí babičku, to už je na tobě.

KDY: 3.4.2018 v 19:00

KDE: Melogee, Plzeňská 70, Praha 5


A jak to bude celé probíhat? Během večera se nám představí hráči, kteří nepatří mezi profíky, hrají si obvykle jen tak pro radost nebo nedávno s nástrojem začali. Na úvod budeš mít prostor říct pár vět o sobě a písničce, kterou sis vybral. Po všech představeních si navíc řekneme, jaké je to hrát před lidmi a co nám při tom třeba může pomoct.

Pokud si chceš zahrát, připrav si jednu písničku a nahlaš se nám do soukromé zprávy na FB nebo emailem na info@melogee.cz. Máme k dispozici piano a akustickou kytaru. Pokud máš jiný nástroj, tak si ho dones s sebou.