Workshop: Začni hrát na kytaru

Sníš o tom zahrát si jednou na kytaru svojí oblíbenou písničku, ale nevíš, z kterého konce do toho vlítnout? Nebo dokonce váháš, jestli to vůbec stojí za ten čas a námahu? Možná je to lehčí, než si myslíš.

Doraž na kytarový workshop s Tomášem Mrštinou a Terezou Raidlovou, který Melogee pořádá ve spolupráci se studentským spolkem All Arts Club, a potkej se s lidmi, co chtějí to samé co ty (a taky tak nějak váhají jestli a jak začít), a nech se nakopnout k prvnímu kroku. Pokud máš už kytaru doma, přines si ji, ať si můžeš všechno rovnou vyzkoušet.

Na workshopu se dozvíš:

  • Co hraní na kytaru obnáší

  • Jaké jsou druhy kytar a podle čeho si vybrat pro sebe tu nejlepší

  • Jak a podle čeho se začít učit hrát sám

  • Jak zahrát jednoduchou písničku

KDY: 20.3.2018 v 19:45
KDE: Vysoká škola ekonomická v Praze, RB 212


Tomáš Mrština je hudebník každým coulem, začínal hrou na klasickou kytaru, se kterou dokonce dokázal vyhrát dvě krajská kola hudebních soutěží. Časem se dostal k flamenco kytaře a fingerstylu. Momentálně se však nejvíc věnuje hraním glam rocku na elektrickou kytaru.

Tereza Raidlová je plnokrevným kytarovým samoukem a Tomášovy tipy bude doplňovat trefnými postřehy o tom, jaké to je protloukat se akordy sám.

ALL ARTS CLUB
Aktivně zapojujeme studenty nejen VŠE do kulturních aktivit, zajišťujeme kulturní a uměleckou rozmanitost na půdě VŠE a dáváme členům klubu i široké akademické obci možnost seberealizace v této oblasti. V současné době organizujeme již pravidelný VŠEFEST (nealkoholický festival studentských kapel a spolků VŠE), sérii tanečních, hudebních, malířských a improvizačních workshopů (kurzy základů umění zdarma) a Jam Sessions (neformální hudební setkání muzikantů na VŠE).