Sdílený hudební prostor Melogee je určen pro všechny začínající i pokročilejší hráče, kteří mají chuť si přijít zahrát na některý z hudebních nástrojů, které jsou v Melogee k dispozici. Melogee se nachází v ulici Plzeňská 70 v Praze, jen pár minut od Anděla.

 
 

Jak to funguje?

1

VYBER SI NÁSTROJ

Vyber si jeden z nástrojů, který je v prostoru Melogee k dispozici. Najdeš u nás třeba elektrické piano, housle, kytaru nebo bicí. Seznam všech nástrojů najdeš níže.

2

VYTVOŘ SI REZERVACI

Rezervuj si nástroj na 30 minut nebo hodinu podle své potřeby. Budeš tak mít jistotu, že ti nástroj v danou dobu nikdo nevyfoukne. Rezervaci vytvoříš zde. Obvykle tu jsme od pondělí do čtvrtka (17-21) a v neděli (18-21).

3

PŘIJĎ SI ZAHRÁT

Přijď do Melogee na adrese Plzeňská 70 v čase, který sis rezervoval. Zaplatíš nám hotově až na místě.

 

Jak je Melogee vybaveno?

KYTARY

V současnosti si v Melogee můžeš vybrat buď elektrickou kytaru nebo basovou kytaru IBANEZ GSR 200. S kytarou u nás dostaneš půjčený i kytarový zesilovač s kvalitními studiovými sluchátky AUDIO-TECHNICA. Sluchátka můžeš použít i vlastní. V Melogee máme také k dispozici trsátka nebo kapodastr.

SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Zajímají tě housle nebo viola? I tyhle nástroje v Melogee najdeš. Elektrické housle STAGG a elektrickou violu STAGG si u nás můžeš půjčit včetně smyčce, ramenní opěrky a studiových sluchátek AUDIO-TECHNICA. Sluchátka však můžeš použít i vlastní.

 

PIANO

V Melogee nebude chybět ani piano. Momentálně disponujeme jedním elektrickým pianem značky SENCOR, ke kterému ti půjčíme studiová sluchátka značky AUDIO-TECHNICA, abys nebyl ničím rušen.

BICÍ

Pokud bys chtěl zkusit bicí, máme v Melogee k dispozici elektrickou bicí soustavu ALESIS DM10. Bicí jsou umístěny v separátní místnosti, takže nebudeš zvuky nikoho rušit. K hraní můžeš využít i studiová sluchátka AUDIO-TECHNICA, které ti půjčíme spolu s bicími.

DSC_0013.jpg
DSC_0014.jpg
DSC_0088-2.jpg
 

Kolik zaplatím?

 
30ti denní neomezený vstup
690 Kč

Jednorázový vstup

 
 
Prvních 30 min
139 Kč
Dalších 30 min
50 Kč
 
 

Cena se odvíjí podle délky času, na který si nástroj zarezervuješ a vztahuje se na všechny nástroje. Ceny se v rámci jedné návštěvy sčítají, tzn. pokud si rezervuješ 60 minut, zaplatíš 189 Kč.

Cena zahrnuje půjčení nástroje, sluchátek, dalšího příslušenství a čekoholiv z naší knihovny.

 
 

Jak funguje rezervace?

 

Rezervaci je můžeš provést zde. Po načtení stránky si vyber nástroj který tě zajímá a čas, na který si chceš nástroj rezervovat. Rezervace jsou rozdělené do 30minutových bloků. Pokud si chceš zarezervovat 60 minut hraní, rezervuj si dva 30minutové bloky za sebou.

Během rezervace po tobě budeme požadovat kontaktní údaje, na které ti přijde potvrzení o rezervaci. Během rezervace nic neplatíš, platbu provedeš až na místě, a to v hotovosti (v budoucnu zavedeme i platební terminál).

Zarezervovaný termín je závazný a je možné jej zrušit max 2 hodiny předem. Pokud by došlo k nějakým neočekávaným změnám nebo problémům s rezervací na naší straně, dáme ti vědět na kontaktní údaj, který jsi při rezervaci uvedl.

 
 

Kde nás najdeš?

 

Adresa: Plzeňská 70, Praha 5

Jak se k nám dostaneš: ze stanice Anděl tramvají č. 9, 10, 15, 16 jednu stanici na zastávku Bertramka

Otevírací hodiny během startovacího provozu: individuální dle rezervací